Strony internetowe

Porady i ciekawostki

Rozszerzenia do Magento 2 – wybraliśmy 6 najciekawszych

yotpo magento

Sklep internetowy oparty na Magento 2 to potężna platforma e-commerce, jednak nawet ona w podstawowym zakresie przestaje być wystarczająca. Poszerzenie funkcjonalności sklepu wcale nie musi oznaczać wielkich zmian – do tego celu wystarczą rozszerzenia. Poniżej przedstawiamy sześć modułów do Magento 2, które usprawnią lub zautomatyzują działania sklepu, a tym samym zwiększą jego możliwości.

Exto Analytics

Moduł Exto Analytics jest narzędziem analitycznym, które pozwala na dostęp do niezbędnych statystyk sklepowych. Rozszerzenie to umożliwia generowanie trzech rodzajów raportów: przeglądu sprzedaży, sprzedaży według produktów i sprzedaży według kategorii, a każdy z raportów posiada możliwość segmentacji i sortowania, ułatwiając analizę danych.

matrix rate magento

MatrixRate

Rozszerzenie MatrixRate ułatwia zarządzanie dostawami, pozwalając na wiele opcji wysyłki i zdefiniowanie stawek zależnie od wagi czy ilości zakupionych produktów, dodatkowo MatrixRate jest w stanie określić też cenę dostawy do konkretnego miejsca docelowego.

Nitrogento

Jeśli obawiasz się, że prędkość twojego sklepu jest niewystarczająca, wypróbuj płatny moduł Nitrogento. Rozszerzenie to przyśpiesza ładowanie się sklepu internetowego, wykorzystując niestandardowe funkcje buforowania.

bronto magento

Bronto

Bronto to rozszerzenie mailingowe, które pozwala wysyłać spersonalizowane wiadomości do klientów, tym samym generując większy ruch na stronie sklepu. Rozszerzenie to informuje o porzuconych koszykach oraz generuje przypomnienia do listy życzeń użytkownika.

security magento

Security by Mageplaza

Security by Mageplaza to potężne narzędzie, wzmacniające bezpieczeństwo i ochronę sklepu. Instalacja modułu pozwala na śledzenie rejestru logowania i wykrywanie loginów z czarnej listy IP, a dodatkowo umożliwia wysyłkę maili z ostrzeżeniami.

yotpo magento

Yotpo

Wielojęzyczny moduł Yotpo umożliwia dodanie do sklepu na Magento 2 funkcji recenzowania zakupionych produktów. Klienci mogą opiniować swoje zakupy, nawet na urządzeniach mobilnych.

Szukasz pewnej firmy zajmującej się tworzeniem modułów do Magento? Sprawdź ofertę Smartbees specjalizującej się we wdrożeniach sklepów internetowych opartych o Magento – https://smartbees.pl/uslugi/magento/moduly-magento-2